fbpx
Anna Reguła
DIETA, ZAŁOŻYCIEL
Największa przeciwniczka celebrity based medicine i wszystkiego co przyczynia się do nieuzasadnionego detoksu portfela. Twardo głosi, że dietetyka to nauka, nie opinia, dlatego nie znajdziesz tutaj informacji wyssanych z palca lub magazynu dla pań.
 
Założycielka jednego z najbardziej popularnych profili na instagramie o tematyce dietetycznej w Polsce. Autorka ebooków, szkoleń, planów dietetycznych oraz najbardziej popularnych i pomocnych infografik w internecie. W jej spiżarni zawsze znajdzie się zapas masła orzechowego żeby zalepić usta tym, którzy będą twierdzić, że są w deficycie i nie chudną. Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku dietetyka.  
Agata Głyda
PSYCHOLOGIA

Rocznik 1984. Z zawodu psycholog, certyfikowany psychoterapeuta poznawczo – behawioralny oraz psychodietetyk. Doświadczona terapeutka indywidualna i grupowa. Jej misją jest pomaganie kobietom w odbudowaniu zdrowych relacji z jedzeniem, sobą i innymi ludźmi. Uczy jak traktować siebie z życzliwością i przestać stresować się dietą. 

Promotorka racjonalnego podejścia do odchudzania. Autorka bloga psycholognadiecie.pl Łączy osobiste doświadczenia utraty kilogramów i wiedzę z zakresu psychologii odżywiania się. Nie lubi jarmużu, uwielbia nie fit słodycze. Prywatnie pasjonatka ogrodnictwa i rodzinnych aktywności na świeżym powietrzu.

Piotr Janczura
TRENING

Trener personalny before it was cool. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, ze specjalizacją z gimnastyki korekcyjnej. Płynnie wprowadzi Cię w świat aktywności fizycznej, wyprostuje Ci kręgosłup, a jak będzie trzeba to nauczy Cię salta w tył, którym zaimponujesz na przyjęciu rodzinnym. Piotrek nie uznaje podejścia zero – jedynkowego, a kieruje się zasadą: „ jedz mądrze i baw się ruchem”. Jeśli zobaczysz w internecie jakieś wyzwanie ruchowe, to po prostu potrzymaj mu piwo.

Piotrek stworzył również autorską platformę Weź Poćwicz, na której nauczysz się wszystkich niezbędnych podstaw treningu siłowego, pocąc się w przygotowanych przez niego obwodach stacyjnych. Na dodatek wszystko to w klimacie wspaniałych lat 80tych. Znajdziecie go na instagramie jako @trenerpiotrekjanczura.

Zuzanna Woźniak
DIETA

Zuza. Dietetyk, trener personalny, inżynier. Każde wykształcenie dało jej cegiełkę do zbudowania solidnych fundamentów, które w połączeniu dają mi szerokie spektrum wiedzy i spojrzenie na podopiecznego. Pokazuje, że SŁODYCZE mogą pojawiać się dietach redukcyjnych, a cały proces jest smaczny, dopasowany do nas i dzięki temu zostaje z nami długoterminowo.

Zwolenniczka świadomych, uważnych zmian, stąd powstała działalność Mindful Diet – Zuzanna Woźniak. Tam regularnie wciela w życie w postach swoje zasady, którymi się kieruje. Prywatnie: Kocha twórczą pracę, również w kuchni nad nowymi przepisami, swoją gromadę psów i pyszną kawę.

Kinga Syposz
KUCHNIA

Miała być specjalistką od mediów, a została specjalistką od zdrowych ciast. Pasjonatka zdrowej kuchni, w szczególności roślinnej. Od wielu lat nie je mięsa, uwielbia odkrywać i wymyślać nowe przepisy. Z tradycyjnymi wypiekami jej nie po drodze (choć bardzo docenia!), ale jeśli masz ochotę na zdrowe ciacho, to w tej dziedzinie czuje się całkiem pewnie i chętnie przygotowuje zdrowe pyszności dla znajomych.

Wyznaje zasadę, że w jedzeniu chodzi o to żeby czuć się dobrze, a nie o popadanie w skrajności i ograniczanie się, balans to słowo klucz! Przez pewien czas mieszkała w Hiszpanii gdzie poszerzała swoją wiedzę w szkole kulinarnej, uwielbia język hiszpański i na pewno kiedyś tam zamieszka. Przez kilka lat zajmowała się kawą i jest uzależniona od tego trunku. Uważa, że życie jest za krótkie by pic złą kawę i kiepskie wino.

Michalina Mróz
Dieta

Dietetyk z pasji i wykształcenia (@dietetykzpasji). Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. W swojej pracy bezkompromisowo bazuje na wiedzy opartej na dowodach naukowych. Próżno szukać u niej postów sokowych, głodówek czy zbędnych suplementów. Zwolenniczka stopniowych i trwałych zmian nawyków żywieniowych, a nie krótkotrwałych diet „od do”. 

Specjalizuje się w żywieniu w zaburzeniach metabolicznych. W mediach społecznościowych pokazuje, że można jeść smacznie i zdrowo
bez wyrzeczeń i nadmiernych restrykcji. Zarówno w diecie swojej,
jak i podopiecznych stawia na szybkość i prostotę wykonania. Plan żywieniowy dopasowuje indywidualnie do potrzeb, stanu zdrowia
i preferencji smakowych. We współpracy z podopiecznymi stara się
na bieżąco rozwiewać wszelkie wątpliwości oraz wspierać i motywować do osiągnięcia wymarzonego celu. Wegetarianka, miłośniczka tofu
i owsianek na wszelkie sposoby. Współpracuje zarówno z osobami będącymi na diecie roślinnej – wegańskiej i wegetariańskiej,
jak i diecie tradycyjnej.

Michalina Mróz
Przewiń do góry