fbpx

Współpraca Indywidualna

Współpraca
1 miesięczna

 490 zł / miesiąc

Zarówno dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę ze zdrowym odżywianiem i szukają dobrego punktu zaczepienia, jak również dla tych, którzy mają na swoim koncie już wiele dietetycznych prób i doświadczeń. Wspólnie ustalimy plan działania i nauczymy Cię jeść zdrowo, nie modnie.
 • 7 dni spersonalizowanego jadłospisu dopasowanego do potrzeb, stylu życia, ilości czasu na gotowanie oraz wyników badań
 • 2 x 30-minutowe konsultacje wideo (pierwsza przed rozpoczęciem pracy nad jadłospisem, druga kontrolna po 2 lub 4 tygodniach). Terminy ustalamy indywidualnie po rejestracji na panelu
 • Stały, nielimitowany kontakt z dietetykiem na specjalnym, stworzonym do tego czacie
 • Szczegółowa lista zakupów i opis przygotowania każdego posiłku
 • Analiza postępów
 • Plan suplementacji
 • Tygodniowe raporty
 • Sugestie zmian w planie żywieniowym
 • W jadłospisie nie pojawią się produkty,
  których nie lubisz!
 • Dodatkowe materiały od dietetyka
 • 15 % zniżki na domowe treningi z Weź Poćwicz 
Współpraca
3 miesięczna

1170 zł / 3 miesiące
390 zł / miesiąc

Dla tych zdeterminowanych, zarówno początkujących, jak i z większą świadomością żywieniową, którzy potrzebują, aby ktoś nakierował ich na dobre tory i czuwał w trakcie ich drogi do sukcesu.

 • W każdym miesiącu nowy 7-dniowy jadłospis dopasowany do potrzeb, stylu życia, ilości czasu na gotowanie oraz wyników badań
 • 4 x 30-minutowe konsultacje wideo (pierwsza przed rozpoczęciem pracy nad jadłospisem, każda kolejna kontrolna na koniec danego miesiąca). Terminy ustalamy indywidualnie po rejestracji na panelu
 • Stały, nielimitowany kontakt z dietetykiem na specjalnym, stworzonym do tego czacie
 • Szczegółowa lista zakupów i opis przygotowania każdego posiłku
 • Analiza postępów
 • Plan suplementacji
 • Tygodniowe raporty
 • Sugestie zmian w planie żywieniowym
 • W jadłospisie nie pojawią się produkty,
  których nie lubisz!
 • Dodatkowe materiały od dietetyka
 • 30 % zniżki na domowe treningi z Weź Poćwicz
Jak to wygląda w praktyce?

Zapoznaj się z ofertą i zdecyduj, który z pakietów będzie dla Ciebie odpowiedni. 

Po wyborze pakietu dostajesz dostęp do panelu klienta na którym znajduje się ankieta, którą należy wypełnić. Pamiętaj, aby nie robić tego „po łebkach” – upewnij się, że zrobiłeś to rzetelnie, dokładnie poświęciłeś na to odpowiednią ilość czasu, sprawdź i przeanalizuj swoje odpowiedzi. Od tego formularza zależy jak będzie wyglądał plan działania oraz przygotowany jadłospis. Dietetyk może zasugerować zmiany w przygotowanym planie żywieniowym, jednak będą to małe korekty, które nie wezmą pod uwagę „jednak nie lubię X, zapomniałem powiedzieć, że…”. Dajemy możliwość wymiany jednego pełnego dania, pozostałe modyfikacje następują według listy zamienników.

Kolejnym elementem ankiety jest tablica pomiarów oraz wypełnienie wyników badań laboratoryjnych – pamiętaj, aby zawsze mierzyć się centymetrem krawieckim w tym samym miejscu oraz o tym, że obwody są równie istotne, co kilogramy. Sugerujemy też przygotowanie zdjęć dla samych siebie, aby móc porównać swoje ciało „przed i po”.

Dietetyk ma 7 dni, aby przygotować dla Ciebie jadłospis, który znajdziesz w swoim panelu. W razie ewentualnych pytań będzie kontaktować się z Tobą poprzez specjalny czat.

Co tydzień prosimy Cię o raport z bieżącego okresu tak, aby zasugerować ewentualne zmiany, sprawdzić czy tor, który obraliśmy jest odpowiedni, jak idzie nam droga do celu i odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

Uwaga! Oferta nie obejmuje przygotowania diet:

 • podczas leczenia onkologicznego,
 • hematologicznego,
 • dla dzieci i osób poniżej 18 roku życia,
 • dla osób z chorobami nerek,
 • dla osób z cukrzycą typu 1,
 • w zaburzeniach odżywiania,
 • w trakcie terapii dny moczanowej,
 • dla sportowców wyczynowych,
 • dla pacjentów po resekcji żołądka,
 • dla osób ze stomią

Jeżeli masz pytania lub wątpliwości odnośnie Twojego indywidualnego przypadku, napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.
W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy po otrzymaniu formularza.
Jeśli to nastąpi otrzymasz pełny zwrot kosztów. 

Recenzje

1-2 of 467 recenzji
 1. MW

  Dietę oceniam na 5 gwiazdek. Jest pyszna i fajnie skomponowana. Kocham włoskie jedzenie i może zabrzmi banalnie, ale nie czuje się, jakby była na diecie. Robiąc zakupy z podaną listą zakupów, mam pewność, że niczego nie zabraknie przez kolejny tydzień + nic się nie zmarnuje. Nie muszę w końcu myśleć co jutro zjem na obiad <3 Poziom ekscytacji wzrasta jak widzę w menu pizzę, croissanty czy tortille 😉 Wiele posiłków pakuje bez problemu do pudełek. Hitem dla mnie są owsianka cappuccino, malinowy przekładaniec, pinsa a'la pizza & spaghetti arrabiata (powtarzałam już kilka razy). Konstruktywnie: pomocne byłoby ułożenie listy składników wg kolejności ich użycia, żeby nie latać oczami po przepisie xx razy ile, czego i kiedy dodać & żeby nic nie ominąć 🙂

 2. AB

  Ukochane włoskie smaki w odchudzonej wersji – uwielbiam!

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Dietetyk przygotuje ją dla Ciebie do 7 dni roboczych.

W jadłospisie nie znajdą się egzotyczne, drogie produkty, których nie będziesz mógł dostać
w przeciętnym markecie chyba, że pojawią się specjalne życzenia odnośnie ich doboru. Na wszystko masz wpływ przy wypełnianiu formularza po zakupie pakietu. Bazujemy na produktach sezonowych dopasowanych do Twoich możliwości finansowych.

Jadłospis będzie dopasowany do Twojego stylu życia, możliwości czasowych przygotowania posiłków oraz posiadanych sprzętów kuchennych.

Szyta na miarę rozpiska uwzględnia także umiejętności kulinarne pacjenta, więc bez problemu dobierzemy odpowiednie dania łatwe w przygotowaniu.

Staraj się komponować posiłki z dostępnych produktów podobnych do tych z diety sięgając po warzywa, owoce, źródło białka, zdrowego tłuszczu i odpowiednie węglowodany, pamiętając o dobrym nawodnieniu i nie przejadaniu się. Po powrocie wróć do realizacji planu według rozpiski.

Jeśli jest to jeden posiłek – jemy ze smakiem danie w restauracji czy u mamy która je podaje.

Wszystko zależy od tego jak on wygląda oraz w jaki sposób będziesz realizować zaplanowaną ścieżkę współpracy. Pamiętaj, że dietetyk jest od tego, aby pomóc Ci w zakresie obrania odpowiedniego kierunku budowania nawyków żywieniowych, ale nie będzie strażnikiem Twoich poczynań.

Wszystkie niezbędne składniki mineralne i witaminy staramy się dostarczać z żywności konwencjonalnej. W przypadku braku takiej możliwości suplementacja będzie tylko uzupełnieniem planu dietetycznego, nie jego podstawą i niezbędnym elementem chyba, że taką potrzebę zasugeruje typ diety, stan fizjologiczny etc.

Na ten moment nie ma takiej możliwości.

Tak, ponieważ dobrze jest znać granice swoich kompetencji.  Nie współpracujemy z osobami podczas leczenia onkologicznego, hematologicznego, dzieci i osób poniżej 18 roku życia, chorób nerek, cukrzycy typu 1, zaburzeń odżywiania, dny moczanowej, sportowcami wyczynowymi, osobami po resekcji żołądka, ze stomią

Jeżeli masz pytania i wątpliwości odnośnie Twojego indywidualnego przypadku, napisz do nas wiadomość przez formularz kontaktowy.

W uzasadnionych przypadkach zastrzegamy sobie prawo do odmowy współpracy po otrzymaniu formularza

Jak najbardziej. Otrzymasz zdrową, odpowiednio zbilansowaną, a do tego smaczną dietę wegańską czy wegetariańską bez ryzyka niedoborów.

Współpraca indywidualna gwarantuje pełną personalizację jadłospisu oraz zaleceń żywieniowych wraz z planem suplementacji i ciągłą opieką dietetyka. Diety gotowe to plany na tu i teraz – do pobrania w ciągu kilku minut po zakupie. Jest to idealna opcja na start kiedy chcesz wypróbować takie narzędzie przed rozpoczęciem bardziej kosztownej współpracy indywidualnej. Nie podlegają one jednak modyfikacji przez nasz zespół, więc wymienniki musisz dobierać indywidualnie w momencie kiedy pojawi się tam coś, czego nie lubisz. Każda dieta gotowa zawiera listę zakupów, więc można podejrzeć ją przed ostateczną decyzją. Kaloryczność dobierasz samodzielnie przy użyciu kalkulatora dostępnego na stronie lub profesjonalnej usługi „analiza zapotrzebowania”.

Na ten moment w ofercie nie ma specjalnego pakietu diety dla par jednak niewykluczone, że zmieni się to w przyszłości.

Nie przygotowujemy spersonalizowanych planów treningowych on-line, jednak naczelny trener naszej drużyny przygotował specjalną platformę na której możesz ćwiczyć razem z nim bez obaw o błędną technikę prowadzącego: https://wezpocwicz.pl/

Przewiń do góry